• 09120272096 - 09308970697
  • support@shabnammachinco.com
  • تهران، آزادگان شرق، انبار ماشین آلات کاج

پیام مدیر عامل

بنام آفریننده قادرو با شکوه

درعصر حاضر در جهان دو نوع بازار خرید و فروش یعنی بازار سنتی(حقیقی) و بازار مجازی و مبتنی بر شبکه الکترونیکی به موازات یکدیگر عمل می کنند، اما خدمات استاندارد همراه با مشاوره، سرعت و تامین امنیت مشتری مداری بر پایه کاهش هزینه شرکتها و مصرف کنندگان، ایجاد فضایی عادلانه برای پویایی و رقابت برای تولید کنندگان داخلی و سرعت در توسعه بازار، توسط شبکه های الکترونیکی مزیتی است که بزرگترین مدل های سنتی در بازار توان رقابت با آن را ندارند.  امروزه رقابت از حالت شرکت های منحصر به فرد به صورت دامنه وسیع زنجیره تامین در آمده است. زنجیره تامین شبکه ای از تسهیلات برای شبکه ای ازشرکت هایی است که می خواهند در زمینه های مختلف به مشارکت با یکدیگر بپردازند. و در نهایت محصولات خود را بدون واسطه در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند.

حذف واسطه ها یکی از ارزشمندترین دستاوردهای تجارت الکترونیکی در جهان محسوب می شود که باعث کاهش بی سابقه قیمت کالاها و خدمات شده و بر اساس برآوردهای صورت گرفته، حذف واسطه ها و ایجاد ارتباط مستقیم بین خریداران و فروشندگان بین 15 تا 50 درصد موجب کاهش قیمت تمام شده کالاها و خدمات برای مشتریان می شود.

تجارت الکترونیکی به تولیدکنندگان امکان جهانی شدن محصولاتشان را با صرف هزینه کم نسبت به آنچه که در مقابل به دست می آید، می دهد و هدف ایجاد روش نوین اقتصادی است که توانایی رقابت و حتی در مواردی سبقت گرفتن از شرکت های کهنه کار را دارند.

هدف و اعتقاد ما در گروه بازرگانی و تجاری ماشین آراء شبنم  حذف واسطه ها با افزایش گستره شبکه تامین، حمایت از مصرف کنندگان و حمایت از تولید داخل با گسترش و فرهنگسازی  تجارت الکترونیک در کشور است.
این شرکت فرصتی را در اختیار خریداران قرار می دهد که بتوانند با طیف گسترده ای از تولیدکنندگان تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در سرتاسر کشور و  جهان دسترسی داشته و از این طریق به تقاضای مورد نظر خود با مناسبترین قیمت، دست یابند .
چشم انداز ما ایجاد فضایی پویا با استفاده از ظرفیتهای داخلی و ارائه کالا و خدمات در بهترین کیفیت و با کمترین هزینه، که نه تنها چرخه مزایای تجارت الکترونیک را کامل خواهد کرد بلکه حاصل آن اطلاعات فنی و کیفی تجاری را نیز به عنوان ارزش افزوده ای خاص و گرانبها به مشتریان خود به ارمغان می­آورد.

با آرزوی بهترینهابرای همه مردم متمدن کشور عزیزمان ایران
مهندس رحمن­زاده